Работници в завод за стъкло
Заплащане
€ 14,51 /час
Английски език
Да
Местоположение
Кандидатствайте за позиция

Компанията в Белгия, един от пазарните лидери в производството на плоско стъкло за строителната индустрия, кани:

РАБОТНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВОТО

Заплащане: €14.51  / час ( € 1600  / месец нето)

Задължения:

  • Поставяте стъклените части в производствената линия и оборудването.
  • Вие следите гладкото протичане на производствения процес и извършвате необходимите проверки на качеството.
  • Когато продуктите са готови, ги изваждате от машината и започвате да опаковате готовия продукт.

Изисквания

  • Опит в производствени фирми и работа с оборудване.
  • остатъчно владеене на английски език за лесна комуникация.
  • Възможност за работа в динамична среда, график на 2 смени;
  • Възможност за работа с компютър и извършване на операции на производствена операционна система.

Оферта:

  • Атрактивно заплащане от €14,51 /час, възможност за извънреден труд.
  • Бонуси: 13-та заплата, отпуск, бонус за пътуване, здравна застраховка и застраховка злополука.
  • Възстановени разходи за първото пътуване до Белгия.
  • Настаняване, близо до работа.

За допълнителна информация може да позвъните на 0988 799 131 . Кандидатствайте чрез бутона по-долу или изпращайте СВ на office@gprecruitment.bg като посочите в заглавието "Работници в завод за стъкло"