OPERATOR LINII W FABRYCE SERÓW
WYNAGRODZENIE
17 €/godz.
Wymagana znajomość języka angielskiego
Tak
Lokalizacja

Główny operator liniowy z potencjałem lidera zespołu

O firmie:

Belgijska firma przygotowuje ser na zamówienie: jest on krojony, pakowany, etykietowany i przygotowywany do wysyłki. Tutaj pakowany jest ser wyprodukowany gdzie indziej. Klientami są supermarkety (Lidl, Aldi itp.), sklepy z serami oraz restauracje.

Charakterystyka maszyn i produkcji:

  • Verse - 3 linie produkcyjne To miejsce ma najsurowsze zasady higieny, ponieważ pracuje ze świeżym, nieopakowanym serem. Maszyna nazywa się flowpack Ulma. Tutaj ser jest cięty na odpowiednie kawałki (nie plastry), pakowany, zamykany i etykietowany.
  • Cubus – 2 linie produkcyjne. Tutaj ser jest ważony, pakowany do odpowiednich pudełek, foliowany i przykrywany. Wykrywacz metali, kontrola wagi i jakości.
  • Krojenie – 3 linie produkcyjne. Tutaj do maszyny umieszcza się duże kawałki sera (5-6 kg). Operator ustawia odpowiednie parametry, a maszyna kroi ser w plasterki, po czym robot układa go na małych tackach, które następnie są pakowane. Jest też kontrola jakości, wykrywacz metali i waga.

Obowiązki:

  • Stały monitoring sprzętu i planowanie produkcji.
  • Przetwarzanie serów zgodnie z harmonogramem i przepisami poprzez ustawienie, regulację i obsługę całej linii.
  • Zmiana programów i ustawień na zamówienie.
  • Stała kontrola jakości produktu.
  • Odpowiedzialność za 3-4 osoby na linii.

Wymagania:

  • Doświadczenie na produkcji, a najlepiej także w branży spożywczej minimum 1-2 lata.
  • Znajomość montażu urządzeń.
  • Duże poczucie odpowiedzialności i niezależności.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17€/godz. brutto oraz długoterminowa samodzielna praca.
  • Premie: 13. pensja, wynagrodzenie urlopowe, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, bony na posiłki 7€ dziennie.
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.

Więcej informacji pod nr tel. +48 735 44 19 29
Możesz też wysłać swoje CV w języku angielskim na adres praca@gprpraca.pl z dopiskiem „Operator w Belgii”