MONTERZY KONSTRUKCJI STALOWYCH
WYNAGRODZENIE
2400 - 2900 €/NETTO mies.
Wymagana znajomość języka angielskiego
Tak
Lokalizacja

Zatrudnienie w Holandii
MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Średnie wynagrodzenie netto od 2400-2900 €/miesiąc.

  • Typ projektu: przemysłowy / naftowy i gazowy / użyteczności publicznej (wszystkie prace na zewnątrz i prace na wysokości).
  • Lokalizacja: Różne projekty w regionie Rotterdamu
  • Start: początek kwietnia
  • Okres pracy: co najmniej 3 miesiące
  • Godziny pracy: w dni robocze 7:00 - 16:30

Zakres obowiązków:

Regulacja, szlifowanie, wiercenie i spawanie części stalowych (opcjonalnie) dźwigi, ładowarki teleskopowe.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z przemysłowymi konstrukcjami stalowymi, takimi jak mosty rurociągowe, drabiny, drabiny klatkowe, konstrukcje płytowe, kolektory i instalacje rurowe.
  • Certyfikaty VCA-B lub VCA VOL, 3 A/B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie konwersacyjnym.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Płatność holenderskich podatków i socjalne gwarancje.
  • Darmowe zakwaterowanie w Rotterdamie, własny pokój.
  • Wypłata wynagrodzenia w każdy czwartek (600-700€).

O szczegóły pytaj pod nr tel. +48 735 44 19 29 lub naciśnij „Aplikuj”, a my skontaktujemy się z Tobą.

Możesz też wysłać CV w języku angielskim na adres: praca@gprpraca.pl z dopiskiem "konstrukcje stalowe".