PRACOWNICY RESTAURACJI
WYNAGRODZENIE
13.27 €/godz.
Wymagana znajomość języka angielskiego
Tak
Lokalizacja

Obowiązki

  • POMOCNIK KUCHARZA - 13.27 €
  • KELNER/KA - 13.27 €
  • PRACA NA ZMYWAKU - 13.27 €

WIELE LOKALIZACJI W HOLANDII - DUŻE MIASTA I MIASTECZKA
PRACA OD ZARAZ NA SEZON LUB NA STAŁE
DLA PAR, SINGLI, ZNAJOMYCH, RODZINY, DLA WSZYSTKICH

Wymagania

1. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
2. Mile widziane doświadczenie
3. Miła aparycja

Oferujemy

•8% dodatku urlopowego
• Tygodnie pracy zawierają minimum 38 i maksimum 60 godzin.
• Harmonogram pracy zostanie dostarczony przez restaurację.
•Zakwaterowanie maksymalnie 45 minut czasu podróży od pracy.
•Prywatny pokój to standard.
•Opłata za zakwaterowanie wynosi zawsze 77 € tygodniowo.
•Ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowe. Koszty to 25 € tygodniowo.
•W przypadku wynajmu u nas samochodu maksymalne koszty to 50 € tygodniowo.
Wynagrodzenie płatne co 4 tygodnie (nie miesięcznie) więc w roku będzie 13 (a nie 12) wypłat

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer +48 735 44 19 29 lub złóż wniosek na ofertę pracy, klikając przycisk „Aplikuj” a my skontaktujemy się z Tobą.

Możesz też wysłać swoje CV w języku angielskim na adres: praca@gprpraca.pl