Operator masini forestiere
Salariu
Aprox 3500 $ / luna net
Sunt necesare cunoștințe de limba engleză
Da
Locație
Aplica pentru

OPERATOR DE MAȘINI FORESTIERE

Fondata in 1882 si cu proprieti de 1,6 milioane hectare padure, compania J.D. Irving opereaza in domeniul forestier, dar si transport, retail, distributie si logistica. In prezent, cautam candidați pentru Forest Machine operator , pentru estul Canadei.

Avantaje oferite:

Salariul este de 24 $ brut / ora.

Se lucreaza aproximativ 50 de ore pe saptamana.

Cazare si transport gratis pentru primele 3 luni.

Se asigura plata biletului de avion.

Se asigura suport in obtinerea visei pentru Canada (acte necesare).

Daca doresti sa iti aduci ulterior si familia in Canada, primesti un ajutor de 5000$.

Asigurare medicala si sociala.

Responsabilitati cheie:

Operarea mașinii forestiere într-un mod sigur, eficient și productiv în conformitate cu normele companiei.

Menținerea obiectivelor de productivitate, producție și utilizare.

Efectuarea intretinerii zilnice a utilajului, purtand uniforma necesara.

Calificările:

Educația necesară: Diploma de liceu (minim 12 clase).

Calificare pentru operarea de utilaje forestiere sau utilaje grele este considerata avantaj (excavatoare, combine, etc).

Ani de experiență necesare: minim 1 an.

Limba engleză la nivel mediu.

 Program de lucru:

Se lucreaza in ture, atat de zi cat si de noapte, cate 8 ore.

Pentru a aplica pentru aceasta pozitie trimiteti cv-ul pe adresa de email carmen@gpr.lv  .