Operator masina impachetare/ambalare
Salariu
15-16 euro brut/hour
Sunt necesare cunoștințe de limba engleză
Da
Locație
Aplica pentru

OPERATOR DE MAȘINI DE AMBALAT, in industria alimentara

NU PERCEPEM COMISION

Pachet salarial
• Salariu de bază atractiv (15 euro brut/oră), indemnizație de deplasare, 1,5 euro/oră pentru munca în schimburi și bonuri de masa (5 euro pentru cină)
• Muncă stabilă cu opțiunea de comutare la un contract permanent
• Training-uri si posibilitatea dezvoltarii personale
• Profituri suplimentare: plată suplimentară după un an de muncă, bani de vacanță, rambursarea costurilor de transport catre locul de munca, asigurări de sănătate și accidente, alocatie familiala
• Posibilitatea de a lucra în ore suplimentare și în zilele de sâmbătă bine plătite
• Rambursarea costurilor pentru prima călătorie în Belgia
• Cazarea aproape de locul de munca
• Concediu plătit

Responsabilităţi
• Utilizarea de masini de ambalare precum masini de infoliere, etichetare si îmbuteliere, in industria alimentara
• Stabilirea parametrilor adecvati , cum ar fi viteza liniei de productie, vibratiile, temperatura, presiunea in vid sau presiunea gazului
• Reaprovizionarea materiei prime, ambalajelor și etichetelor pe linia de ambalare
• Efectuarea și documentarea controlului calității
• Formatarea și resetarea mașinilor în caz de eșec
• Răspunzând și informând tehnicianul in caz de reparații necesare
• Grija de curatenia locului de munca

Competente si cerinte
• Disponibilitatea de a lucra într-un sistem cu două schimburi (6:00-14:00 sau 14:00-22:00) sau schimburi de noapte
• Experiență într-o poziție similară
• Capacitatea de a munci fizic
• Limba engleză la nivel comunicativ

Pentru detalii, va rog sa apelati unul din numerele urmatoare : +371 25731321 sau 0740885522, de luni pana vineri, intre orele 09-16.